Gdzie na wakacje ? | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 20 października, Irena, Jan, Kleopatra, Witalis
Rejestracja »
Hyde Park
Gdzie na wakacje ?
xcmv10
xcmv10 2016-06-02 08:23:15

Znajomy mi ostatnio polecił Gruzję [nieautoryzowana reklama] świetny kraj, niesamowicie niskie ceny, niezła alternatywa na wczasy nie sądzicie?

Re: Gdzie na wakacje ?
nutka53
nutka53 2015-03-21 20:16:36
Nikt się nie wypowiada, więc może ja coś napiszę , choć w Gruzji nie byłam. Był tam natomiast mój syn w zeszłym roku . Pojechał z żoną i parą przyjaciół samochodem terenowym . Byli zachwyceni, choć czasem było ciężko, zwłaszcza jeśli chodzi o jazdę po bezdrożach a takie wybierali .Tylko ludzie zawsze życzliwi! Bardzo sobie również chwalił wakacje rok wcześniej w Czarnogórze, gdzie również najbardziej ujęła go serdeczność tamtejszych mieszkańców. Przyjemnego wypoczynku!
Andrzej
Andrzej 2015-03-27 19:29:17
Wszystko zależy od ilości pieniędzy, ponoć za rządu PO ludziom nie starcza na chleb i wodę a wy o wczasach za granicą , feeeeeeeeeee
mczarna
mczarna 2015-09-29 20:00:16
Go Lubomierza.
To jest 12 km od Mszany Dolnej.
Byłem. Polecam.
bearchen
bearchen 2015-09-29 20:20:23
Jedzenie niedobre. Reszta ok. ;)
aida
aida 2015-10-22 23:15:27
A może bajkowe Alberobello ,tylko tam może być jeden problem,bo te domki wszystkie są takie same,wyjść z niego żaden problem,ale z powrotem może być ciekawie :)
Arwen
Arwen 2015-12-16 19:49:55
Polecam ZEA, a szcególnie Dubaj, wszystko tenie , obsługa hotelowa doskonała, no i burj khalifa trzeba koniecznie zobaczyć i wyjechać na szczyt windą, naprawdę jest co zwiedzać, gdzie wypocząć i dobrze zjeść, ale jedna uwaga , trzeba w miarę dobrze znać język angielski.:idea:B)
jarekszczawa
jarekszczawa 2015-12-17 12:47:01
O Gruzji fajnie napisali, byłem, widziałem. Podróżowałem raczej plecakowo-namiotowo.
Niestety autorzy nie byli w Wardzi, stąd piszą głupoty o jakiejś wyprawie. Skalne miasto leży praktycznie przy drodze asfaltowej. Chyba, że chodziło im o to, że jest daleko położone od Gori. Fakt, jest niedaleko granicy z Armenią.
Polecam Gruzję i Armenię, bo choć turyści nieco "popsuli" miejscowych, to i tak magia jeszcze tam jest.
A jeśli nam, Polakom, wydaje się, że potrafimy dobrze imprezować, to znaczy, że nie byliśmy w tej części świata :). Pikusie jesteśmy przy Gruzinach.
W Gruzji również mieszka sporo potomków Polaków(!), którzy pojawiali się tam przede wszystkim od XIX wieku.
NIE POLECAM GRUZJI W MAJU - za dużo śniegu w górach, do części miejsc trudno dojechać czy dojść.
animal123
animal123 2016-01-03 17:06:48
W tym roku wakacje za granicą odpadają,tyle zamachów -nie ma co się narażać ,chodz teraz wycieczki w cenie gwozdzi są. W tym roku Polskie morze dopiero zostanie docenione i zasypane milionem turystów :P
Mariano87
Mariano87 2016-02-08 09:42:06
A my ciągle jeździmy rok w rok do takiej wioski nad morzem jak Kąty rybackie :) Cicho mało ludzi - jak na wypad z dzieckiem to idealne miejsce.
zajec
zajec 2016-02-21 08:27:12
Gruzja jest fajna, ale wcale nie tania. Samolot tani, ale jedzonko i kwatery juz nie. Trzeba uważać na to, co się je, bo łatwo o zatrucie. Przepisów drogowych nikt nie respektuje. Ludzie bardzo przyjażni, Bida aż piszczy. Bimber paskudny. Po Prospekcie Stalina w Gori łażą krowy i wyjadają śmieci z kubłów.
Fajnie pojechać na pojezierze Saimaa do Finlandii. Dobrze się jedzie. Do Tallina jest 1300 km. W Tallinie wychodzimy na stare miasto, wracamy do portu i płyniemy promem do Helsinek. Ceny domków nie porażają. Jest czysto perfekcyjnie, rybki, grzybki i cieplutko, żadnych bomb i niespodzianek. W Norwegii drogo, ale warto- Lofoty- można sobie popłynąć i poklepać wieloryba. Super wrażenia.
inka288
inka288 2016-04-20 12:18:56
my w tym roku planujemy wybrać się nad morze,ale niestety na tą chwilę jest już ciężko ze znalezieniem noclegów, więc chyba w tym roku wyjedziemy w góry:)
Alla
Alla 2016-05-09 14:59:26
polecam Świnoujście :)
iwann
iwann 2016-05-18 08:52:03
Ja zarezerwowałem wakacje 2016 w Grecji. Jeszcze nigdy tam nie byliśmy, a zawsze bardzo chcieliśmy jechać, tak więc, Grecjo! nadchodzimy :)
albui
albui 2016-05-23 08:41:09
A ktoś z Was był może chociaż raz na Malcie? Pytam, bo tak się zastanawiam, czy by sobie tam nie pojechać.
kamil23
kamil23 2016-06-01 18:11:15
ja polecam tatry, jeżdżę co roku i bardzo dobrze wspominam. Jedyny mankament to duża ilość turystów oraz pomimo ogromnego bogactwa różnych pokoi, pensjonatów itd większość górali oferuje chłam..dlatego jadę już 7 raz pod rząd i do innego miejsca..
Lila32
Lila32 2016-06-15 12:50:50
Tegoroczne wakacje spędzę w Bieszczadach. Piękne widoki, lasy i niepowtarzalny klimat. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jak dla mnie nie ma lepszego miejsca niż Słoneczna Chatka w miejscowości Bukowiec. Jest tam wszystko to co potrzebne do idealnych wczasów. Pozdrawiam;)
Lavas
Lavas 2016-07-17 20:55:19
Polecam Tunezję. Mimo pewnych obaw polecieliśmy rok temu i przeżyłem wakacje życia. Piękny kraj życzliwych ludzi. Masa zabytków (Kairuan, Thugga - polecam), niesamowicie przyjaźni ludzie, bazary, na których można się zagubić i wspaniałe plaże do powygrzewania. Z chęcią wróciłbym tam i w tym roku.
ased
ased 2016-08-01 00:37:19
Za granicą zamachy i ataki terrorystyczne sprawiły że ludzie żyją w wielu krajach w lęku.
Więc wakacje w tym roku w bezpiecznej Polsce. Będzie to Sopot. :)
Zigur
Zigur 2016-08-01 16:11:42
Powiem tak. W tym roku tłok nad polskim morzem, a i ceny nie za niskie, chyba że wybierzecie się gdzieś w mniej popularne miejsca (polecam). Tanio jest zagranicą, np. w Bułgarii albo w Mołdawii. A już naprawdę tanio jak na warunki jakie można spotkać na miejscu, to w krajach Afryki Północnej, ale tam to trochę strach jechać.
nita8a
nita8a 2017-02-16 11:36:18
W tym roku planuję w końcu odwiedzić Hiszpanię albo Włochy. Odkładam te podróże już od kilku lat, ale teraz już chyba nadszedł czas na te kierunki. :) Nawet nie chcę myśleć, że znów coś może się nie udać...
Odpowiedz
Szukaj na forum
2017-10-20 dzisiaj
2017-10-19 wczoraj
2017-10-18 przedwczoraj
Intersieć Internet + telewizja