WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)