WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
KWW Wspólne Sprawy
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KWW Samorządowe Przymierze
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)