WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
1 zł
Praca
Zlecę dodatkowe prace dla mężczyzny
699000 zł
Sprzedam
Przepiękne mieszkanie w Osieczanach obok Myślenic
0 zł
Praca
Elektromechanik Utrzymania Ruchu
1200 zł
Sprzedam
Sprzedam cieliczkę
439000 zł
Sprzedam
Sprzedam Mieszkanie w Limanowej 46,5m2 3-pokoje, Balkon, Piwnica PO GENERALNYM REMONCIE !!!
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)