WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
KWW Wspólne Sprawy
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Pokaż więcej
Region - Polska - Świat
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)