WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
7500 zł
Praca
Praca dla Elektryka
Usługi
Bramy, balustrady,zadaszenia,schody-stal czarna i aluminium
1399 zł
Sprzedam
Kasy Fiskalne Online - Super Promocja!!!
12000 zł
Praca
Fachowiec robót ziemnych Austria
1000000 zł
Samochody
AUTO-KOMIS ! SKUP AUT DO 100.000zł ! GOTÓWKA OD RĘKI AUTO SKUP SAMOCHODÓW PŁACIMY NAJWIĘCEJ !
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)