WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)