WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
350000 zł
Sprzedam
Sprzedam mieszkanie
Nauka
Szkoła Języka Angielskiego Kursy języka angielskiego/ zajęcia/ korepetycje/ przygotowanie do egzaminów matura
439000 zł
Sprzedam
Sprzedam Mieszkanie w Limanowej 46,5m2 3-pokoje, Balkon, Piwnica PO GENERALNYM REMONCIE !!!
22000 zł
Samochody
SEAT LEON ZAREJESTROWANY Z NIEIEC 1,2BENZ. BEZ KOROZJI
0 zł
Praca
Zatrudnimy Kierowców z Prawem Jazdy Kat. C+E do Pracy w Transporcie Międzynarodowym
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)