WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW Wspólne Sprawy
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
Usługi
Do Wielkanocy korzystne ceny dla pow. limanowskiego
12100 zł
Samochody
Mercedes A-klasa W169
Usługi
Wata Cukrowa Limanowa - Wynajem maszyn do Waty Cukrowej
23900 zł
Samochody
Opel Meriva 1.7 diesel z automatyczną skrzynią - zarejestrowany, wzorowy stan !
1 zł
Praca
Praca tymczasowa przy przeprowadzce firmy.
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)