WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
22000 zł
Samochody
SEAT LEON ZAREJESTROWANY Z NIEIEC 1,2BENZ. BEZ KOROZJI
1 zł
Praca
Zatrudnię cieśli, zbrojarzy oraz pracowników budowlanych
4 zł
Sprzedam
BARANKI CUKROWE, PALMY, PISANKI, KOSZYKI - WIELKANOC!!!
1200 zł
Sprzedam
Sprzedam cieliczkę
44000 zł
Samochody
VOLKSWAGEN GOLF VII -1,6tdi blue motion tech. -faktura vat- 37000netto
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)