WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
Usługi
Usługi brukarskie, roboty ziemnie, mury oporowe, kompleksowo
Usługi
Dolas-Twoja przestrzeń czystości
Usługi
Bramy, balustrady,zadaszenia,schody-stal czarna i aluminium
1 zł
Praca
Zatrudnię kosmetyczkę stylistkę paznokci, stylistkę rzęs Fryzjera Barbera
55 zł
Sprzedam
Wierzby ręcznie plecione 100 - 200 cm.
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)