WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)