WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
Wynajmę
Centrum-lokal usługowy do wynajęcia
Usługi
Usługi Elektroinstalacyjne INSTAL-MAT , Usługi elektryczne ,
Usługi
KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA, FLIZOWANIE,MALOWANIE, SUFITY PODWIESZANE
Usługi
DIAGNOSTYKA So/CHECK - SPRAWDŹ STAN SWOJEGO ORGANIZMU
1000000 zł
Samochody
AUTO-KOMIS ! SKUP AUT DO 100.000zł ! GOTÓWKA OD RĘKI AUTO SKUP SAMOCHODÓW PŁACIMY NAJWIĘCEJ !
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)