WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
KWW Samorządowe Przymierze
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
799000 zł
Sprzedam
Dom na sprzedaż w Lubniu w pobliżu Zakopianki
1 zł
Praca
MECHANIK- maszyn i urządzeń
Wynajmę
Mieszkanie do wynajęcia 60 m2 Limanowa, ul. Bednarczyka - od 25 kwietnia 2024 r.
1 zł
Praca
zatrudnimy pracowników do prac ogólnobudowlanych
0 zł
Praca
Zatrudnimy Kierowców z Prawem Jazdy Kat. C+E do Pracy w Transporcie Międzynarodowym
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)