WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
1 zł
Praca
Zatrudnię kosmetyczkę stylistkę paznokci, stylistkę rzęs Fryzjera Barbera
44000 zł
Samochody
VOLKSWAGEN GOLF VII -1,6tdi blue motion tech. -faktura vat- 37000netto
123 zł
Praca
Asystentka Stomatologiczna
23900 zł
Samochody
Opel Meriva 1.7 diesel z automatyczną skrzynią - zarejestrowany, wzorowy stan !
Usługi
Rekuperacja / Wentylacja Mechaniczna / projekt - montaż /
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)