WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)