WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)