WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)