WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
KWW Samorządowe Przymierze
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)