WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
800 zł
Sprzedam
Drewno opałowe bukowe
Usługi
Usługi Elektroinstalacyjne INSTAL-MAT , Usługi elektryczne ,
Usługi
!!!Kruszywa, Ziemia Ogrodowa, Kliniec, Tłuczeń, Masa ziemno-skalna, Materiał zasypowy, Kompleksowa budowa dróg dojazdowych i parkingów !!!
3.2 zł
Praca
CIEŚLA/ZBROJARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY - PRACA CAŁY ROK, NA MIEJSCU
Usługi
Układanie KOSTKI BRUKOWEJ kompleksowe usługi BRUKARSTWO budowa ogrodzeń OGRODZENIA
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)