WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)