WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)