WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
22000 zł
Samochody
SEAT LEON ZAREJESTROWANY Z NIEIEC 1,2BENZ. BEZ KOROZJI
12100 zł
Samochody
Mercedes A-klasa W169
10 zł
Sprzedam
Tuja Szmaragd różne wysokości.
1000000 zł
Samochody
TEL.-725-430-051_SKUP AUT_KAŻDE_>AUTO_SKUP_Samochodów Nie MARUDZIMY_PŁAĆIMY_NAJWIĘCEJ_! GOTÓWKA
12000 zł
Praca
Fachowiec robót ziemnych Austria
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)