WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
KWW Działajmy Wspólnie dla Powiatu
Jan Puchała Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1
Artur Żaba Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 4
Adam Górszczyk Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Michał Liszka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 3
Bogumił Grzyb Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 5
Janusz Koza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 6
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenie
44000 zł
Samochody
VOLKSWAGEN GOLF VII -1,6tdi blue motion tech. -faktura vat- 37000netto
Usługi
ROBOTY ZIEMNE
Usługi
Sprzedaż/ Montaż ogrodzeń panelowych bram i furtek! Szybki czas realizacji! Wycena gratis!
1 zł
Sprzedam
KROSS .KELLYS,DUŻY WYBÓR ROWERÓW -SKLEP ROWEROWY I SERWIS - GOL LIMANOWA
Usługi
Wata Cukrowa Limanowa - Wynajem maszyn do Waty Cukrowej
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)