WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)