Imieniny obchodzą:
Zarejestruj się
Partner RTV

Znajdź na forum

Szukana fraza

Strona główna / Forum / Wydarzenia

rozmiar tekstu: A A A

Wydarzenia

dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "

2013-04-15 10:19:39 W ostatnim czasie miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z jednym z kontrolerów limanowskich parkingów na temat.. jak by to nazwać wsadzenia sobie biletu parkingowego w d..e", tak zostałem poinstruowany przez jego z nich, konkretnie nie znam nazwiska bo identyfikator był przysłonięty przez przez Niego, taki mały z okrągłą główką nawet śmieszny. Poruszyło mnie to na tyle, że postanowiłem napisać o tym zdarzeniu na forum publicznym, może ktoś ma podobne doświadczenia z tymi rzekomo przygotowanymi do zawodu ludźmi...:P
didek didek
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
2013-04-15 11:39:58 JESTEŚ KŁAMCĄ !!! Zapamiętałem twoją twarz i twój samochód bo byłem świadkiem waszej rozmowy i słyszałem jak było naprawdę. Parkingowego też znam i nie omieszkam mu tego powiedzieć, że dupę mu obsmarowujesz na forum limanowskim nazywając go śmiesznym i go oczerniając. KŁAMIESZ bo żadnej rozmowy nie było, tylko z mordą na parkingowego wyjechałeś piekląc się w aucie, że nie będziesz żadnego biletu kupował. Parkingowy zwrócił ci uwagę, abyś stanął gdzie indziej autem jak nie chcesz płacić, a ty nadal na niego wrzeszczałeś w aucie, że nigdzie nie będziesz stawał i żadnego biletu kupował. Masz pecha koleżko, bo akurat przysłuchiwałem się waszej rozmowie i ty mnie widziałeś a ja ciebie i byłem przy tym zajściu. Więc przestań pierdzielić farmazony, że cię to poruszyło, ojej krzywda ci się stała bo zwrócił ci uwagę. Tobie pasowało stanąć i nie płacić !!! Chcesz to jeszcze napisze ci na jakiej ulicy to było, miejsce, godzinę ci podam i dzień a wtedy zwątpisz do reszty cwaniaku jeden.
Logon
Logon
2013-04-15 13:38:19 i takich cwaniaków w naszym mieście jest bardzo dużo, wydaje się im, że przepisy ich nie dotyczą i szkoda złotówki na parking wydać normalnie wiocha.
noufjuczer
noufjuczer
2013-04-15 15:40:09 O matko!! ale klamiesz" cwaniaku" z naszej limanowej po powrocie ze sklepu zastałem "kontrolera" przy moim samochodzie i po okazanu mu biletu skonstruował mnie ze mogę sobie go wsadzić w d..pe wiec proszę nie karcić mnie za coś czego nie zrobiłem, żadnej "mordy" nie darlem , przerazila mnie Twoja głupota..
didek
didek
2013-04-15 15:41:41 ...."Poinformował mnie "....
didek
didek
2013-04-15 18:22:09 Ale jak to po okazaniu mu biletu??? Bilet to sie kolego kładzie za szybke , a nie okazuje się kontrolerowi....:P
KAWULA
KAWULA
2013-04-15 22:13:28 Bardzo malo prawdopodobne żeby po takim spotkaniu opinia o Limanowej mogła być pozytywna u osoby będącej tam przejazdem... okazać w celu sprawdzenia
didek
didek
2013-04-15 22:13:30 Bardzo malo prawdopodobne żeby po takim spotkaniu opinia o Limanowej mogła być pozytywna u osoby będącej tam przejazdem... okazać w celu sprawdzenia
didek
didek
2013-04-15 22:21:25 Ale w sobotę powinno być za darmo!!!

A tak swoją drogą to po jakiego diaska są funkcje zbliżeniowe w automatach, jak to jest do jakichś swoich systemów, nie dla kart bankowych.
Julek
Julek
2013-04-15 23:49:23 Jeżeli mnie spotkałby taki przypadek, to nie rozpisywałbym się na forum portalu. Zadzwoniłbym do firmy obsługującej strefę i przedstawiłbym zaistniałą sytuację, lub zrobiłbym mu fotę aparatem w telefonie (jest w publicznym miejscu i sam przychodzi z pretensjami do mnie, nie mogę takiego zdjęcia zamieszczać w internecie, tylko okazać jego przełożonym lub policji), jakby próbował mnie tknąć to zgłosiłbym na policję naruszenie nietykalności osobistej.
Bzurys
Bzurys
Zaloguj się, aby móc się wypowiadać na forum.

Zaloguj się, aby móc się wypowiadać na forum.

rekordów: 9, strona 1 z 1
« powrót

X

Copyright © limanowa.in
Realizacja: intellect.pl
Intersiec